|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
| | | Apaļš dzejss. | | Komentāri (7) Nosūtīt šo tekstu draugam Izdrukas versija
( iz O.M.© “Esplanādismiem” )
* * *
Apaļu dzej'su es ripinu tautā,
Gluži kā spīdošu, jauniņu latu,
Cerot, ka nebūšu trāpījis autā,
Izraisot kritiķu smaidiņu platu.
Visi tie parastie, kuri no ielas,
Štancēti steigā, no dīvainas vielas:
Vieni - no atskaņām, snobiski cēlām,
Citi - no līdzskaņiem, zilbītēm kvēlām...
Zvalstās, kā zvejnieka laiva pa jūru,
Galva man plecos - lēš atziņu sūru:
Snobiem mans dzejs būs pie zināmās vietas ~
Viņiem priekš dzejsa ir smadzenes cietas.
Spogulī paskatos - reāla štelle:
Apģērbies esmu es feini, kā lelle,
Acis man gudras un domīgas skatās ~
Lai tokš tie kritiķi ... pakaļā kratās!
* * * (13.03.2006) | | | |
|
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Lai sasildaas sirds tai baltajaa dziesmaa,
Ko shovakar zeme ar debesiim dzied.
Lai saglabaa sirds to sveciishu liesmu,
Ar kuru droshi caur putenjiem iet ...
|
|
|
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Aktieru spēle
Aktieru spēle.
Dzīve ir teātrī.
Vai teātris dzīvē?
Lomu tik daudz…
Kāds vienmēr grib būt pirmais.
Laurus plūc galvenās lomas..
Bet kā ir dzīvē?
Kurš šeit ir režisors?
Kam...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
|