|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
Komentāri - Vecuma miers Autors - Lana Insberga
|
|
|
kopā komentāri: 9 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
| Dainis , | | |
| 31.07.2013, 23:25 |
| Es atceros kādreiz šeit (feini.lv) bija tik mīlīgi dzejolīsi ka bail, taču tagad ir taisni baismīgi. |
|
|
|
|
|
|
|
| bez smecera , | | |
| 26.07.2013, 19:54 |
Skaisti patiešām. pasaulei, kāda tā ir šobrīd nepatīk mirstība - tā veidota no plastmasas - žurnāli, skatlogi par to liecina, tāpēc vairakums no nāves baidās. Nestandarta dzejs, nudien.  |
|
|
|
|
|
|
|
| Kapkans viesis , | | |
| 24.07.2013, 08:19 |
| Ķāda starpība-Vaļentina vai Vaļentins,bet puvusi dvēsele reti labi"smaržo". |
|
|
|
|
|
|
|
| arpa , | | |
| 22.07.2013, 21:55 |
ljuberjaks!
meitene tak neizskatās īpaši pilngadīga! nebaidi bērnu! |
|
|
|
|
|
|
|
| arpa , | | |
| 22.07.2013, 21:53 |
| es tā domāju, domāju un atkal domāju, un šķiet, ka es saprotu Jūsu loģiku, bet gala rezultātā tomēr palieku pie sava. ja, veči un vecenes atceras savu jaunību - puķītes, nopūtas, asariņas - bla bla bla un raksta par to rīmītes. tad kāpēc gan jaunība nevarētu rakstīt par izkritušiem zobiem, matiem un urīna nesaturēšanu. domāsim pozitīvi |
|
|
|
|
|
|
|
| Ljurbenjaaks viesis , | | |
| 22.07.2013, 08:35 |
kolosāls dzejolis! kamēr neesi veca, ļaujies tak beidzot man!  |
|
|
|
|
|
|
|
| Lana , | | |
| 21.07.2013, 22:21 |
Kad vēl domāt par vecumu, ja ne jaunībā? Ir taču jāpafilozofē, uz ko mēs visi skrienam un dēļ kā cenšamies. |
|
|
|
|
|
|
|
| arpa , | | |
| 21.07.2013, 17:25 |
dzejolis iznācis
kā auksts skats no malas. cilvēks, par kuru Tu raksti, Tev nav mīļš? vai tā ir kaut kāda teorētiska veca sietiete? tad kāpēc tāda tēma? jaunai meitenei tā kā būtu jāraksta par mīlestību, ceriņiem (tfju, par tiem labāk ne, tur visādiem pēteriem var uzkāpt), nu par kaut ko tādu. a te - slimības, vecums, mūža miegs.
tehniski viss okey, izņemot nesteidz, nepieliek vairs pēdu. to es nesapratu. tagad tā jaunatne runā? vecā miesā zogas... hmm |
|
|
|
|
|
|
|
| ??? viesis , | | |
| 21.07.2013, 16:04 |
Tādu tu iztēlojies savu vecumu?
Jo lielāks svars,jo grūtāk.Tā ap 60 ieliec šo dzejolīti sev virs gultas zelta rāmītī un lasi vismaz reizi dienā. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kopā komentāri: 9 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
Ljurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!Ljurbenjaaks (viesis) (29.09.2024, 10:44)Davaj, Ckilla, raksti un nepilosofē te daudz! :))
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Lūk sagaidīts ir jaunais gads
Vēl vakar likās tas kā sapnis tāls,
Bet šodien atkal sapnis tāls
Ir tas, kā vakar sagaidīju to. ...
|
|
|
|
Dažas patiesības par “OPEL”
Dažas patiesības par “OPEL”
1.Kāpēc Opel ir apsildāms aizmugurējais stikls ?
Lai sasildītu jūsu rokas, kad stumsiet automobili.
2.Kā panākt, lai Opel ieskrienas no 0 līdz 100 km/h 10...
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Aktieru spēle
Aktieru spēle.
Dzīve ir teātrī.
Vai teātris dzīvē?
Lomu tik daudz…
Kāds vienmēr grib būt pirmais.
Laurus plūc galvenās lomas..
Bet kā ir dzīvē?
Kurš šeit ir režisors?
Kam...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
Šodien: 4440
Kopā:7374799
|
| |
| |
|