|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
Komentāri - 2.nodaļa. 2.daļa
|
|
|
kopā komentāri: 85 Lapas: 5 |
Lapas: 1 2 3 4 5 |
|
|
|
| |
|
| gitux viesis , | | |
| 29.08.2007, 12:58 |
kas vainas "apēzdami"? paskaidrojums - tad kad kaut kas tika apēsts.! nē, nu analfabēti!
|
|
|
|
|
|
|
|
| jaanis viesis , | | |
| 29.08.2007, 10:51 |
| "Apēzdami"? |
|
|
|
|
|
|
|
| dzērājs viesis , gitux | | |
| 29.08.2007, 08:17 |
Vai tiešām tik traki..? Kā tad tas Tev tā gadījās? Ceru, ka ne mīlējoties? 
Nu, veseļojies, veseļojies! |
|
|
|
|
|
|
|
| gitux viesis , | | |
| 29.08.2007, 07:44 |
tad smejies vien tālāk. salauzu roku, nevaru parakstiit, nenem ljaunaa, pec menesa bus tev atbildes! |
|
|
|
|
|
|
|
| dzērājs viesis , gitux | | |
| 29.08.2007, 00:52 |
Ne, nu, pārsmieties var! Jo tālāk, jo interesantāk! man tikai radās daži jautājumi, kurus gribu noskaidrot.
1.Kā jaunieši varēja redzēt "jūrā kāpjam viļņus", ja tie iebrauca Ventspilī no Rīgas puses "melnā tumsā"?
2.Pēteris - "vīrietis labākajos gados" - "vecs, bet pieklājīgs". Cik tad gadu viņam bija un, vai tad veci cilvēki, kā likums, ir nepieklājīgi? 
3.Vai jaunieši jau braucot beidza dzert kafiju un ēst maizītes, kuras nopirka "Emblēmā"?
4.Kā var logi būt "izdiluši"? 
5.Izstāsti, kā "ar plaukstām var apskaut krūtis"? 
6.Ja kaimiņi, galīgi jaunie un nepieredzējušie jaunieši, zinātu kaut ko "no dzīves cietsirdības", vai tad viņi nepalīdzētu Kristapam un Andai? 
7.Ja "tonakt viņi negulēja", kāpēc raksti, ka "tajā dienā, uz rīta pusi" viņi tomēr gulēja? 
Nākošajā turpinājumā izdari retrospektīvu atkāpi un izskaidro, lūdzu!  |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kopā komentāri: 85 Lapas: 5 |
Lapas: 1 2 3 4 5 |
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
|
Bars miroņu, starp viņiem kāds krievu Tēvijas kara zaldāts, stāsta anekdotes. Zaldāts: - Bija mums rotā viens foršs seržants. Mācēja vāciski pat runāt un šim par to iedeva iesauku Hande ...
|
|
|
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Aša, tomēr mīļa dāvaniņa
Mēs daram tā un saņēmēji parasti priecājas. Ja laikus nav iegādāta dāvaniņa, tad aicinu savu 5 gadīgo meitu palīgā. No parastas lapas salokam, salīmējam aploksnīti un viņa to pēc savas...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
Šodien: 1237
Kopā:7663313
|
| |
| |
|