|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
Komentāri - Ļaujiet
|
|
|
kopā komentāri: 10 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
| domatajs viesis , | | |
| 10.06.2005, 13:46 |
man tomēr radās labāks ierosinājums - dzēšam tevi pašu vai atņemam pilsonību un izraidam no valsts,jo tā pat nekāda intelektuālā potenciāla valstij nebūtu... |
|
|
|
|
|
|
|
| domatajs viesis , | | |
| 10.06.2005, 09:34 |
varbūt kaut ko sakarīgāku un skaidrā ierosināsi ? |
|
|
|
|
|
|
|
| ...dalis viesis , | | |
| 09.06.2005, 19:00 |
| Izdzēsiet šo dzejekli. |
|
|
|
|
|
|
|
| domatajs viesis , | | |
| 08.06.2005, 23:14 |
ja nav pamatojuma,tad tavs viedoklis kaķim zem astes cilvēks bez viedokļa un ar vispārēju izpratni...tā ir,ka neredzi tālāk par degunu )bet tā jau nu te katra personīgā problēma un tur nu nevaru līdzēt. |
|
|
|
|
|
|
|
| Pedalis viesis , | | |
| 08.06.2005, 22:47 |
| man nepatik. arprac cik pretigi |
|
|
|
|
|
|
|
| egotool viesis , | | |
| 07.06.2005, 10:17 |
| labs darbs.... bet kaut kas neshtimm |
|
|
|
|
|
|
|
| domatajs viesis , | | |
| 06.06.2005, 10:42 |
tad jau sāksim ar to, ka esi "viņa"
tas jau izklausās pēc grēksūdzes |
|
|
|
|
|
|
|
| dzērājs viesis , | | |
| 06.06.2005, 09:22 |
| Apnicis man arī būt par dzērāju! Īstenībā es dzeru tikai pāris reižu nedēļā. |
|
|
|
|
|
|
|
| mm viesis , | | |
| 06.06.2005, 00:58 |
| jaa... jaa... |
|
|
|
|
|
|
|
| slieka viesis , | | |
| 05.06.2005, 18:35 |
| Doma pazīstama, bet ,diemžēl, to agrāk vai vēlāk nākas pārslimot un pieņemt vien jau esošos spēles noteikumus. Jā, ir nepatīkami visādi rāmji un ierobežojumi, bet ir tā kā ir. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kopā komentāri: 10 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Klausies, kā iezvana Jaungada zvani
Ceri, ka nākotne nepievils mūs
Klausies, kā vēji šalc sirmajās eglēs,
Sapņodams klusi aust Jaungada rīts! ...
|
|
|
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Pēdējā mirkļa dāvana*
Gadās jau tā, ka jāierodas uz jubileju, ka nu pilnīgi bez gatavošanās un šķiet, ka ar konfekškasti par maz un ne īsti interesanti. Tad nu var ķerties pie apsveikuma zīmēšanas - parastie zīmuļi...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
Šodien: 1795
Kopā:7666440
|
| |
| |
|