X

Feini!
Reklāma

 
LITERATŪRA
Neizdotās grāmatas
Humors un satīra
Dzeja
Īsrindes
Pasakas
Proza
Stāsti
Raksti
Neklasificēta jaunrade Valters Bergs
MĀKSLA
E-māksla
Fotomāksla
Zīmējumi
IZKLAIDE
Interesantas saites
Interesantas bildes
Interesanti video
Powerpoint un Flash
Smieklīgi teksti
Flash spēles
SmS pantiņi
Aforismi
Anekdotes
Tosti
INTERESANTI
Dāvanu idejas
Dienasgrāmatas
Autori
Arhīvs
Feini! čats (online - )
Aktualitāšu arhīvs
Feini! iesaka apmeklēt
 
 
 
     

FEINI!

Diskusijas | Jaunrades čats
Informācijai priekš īpaši runīgajiem - komentāri, kas aizvainos citas personas vai būs nepiedienīgi, tiks dzēsti bez iepriekšēja brīdinājuma un paskaidrojumiem. Šajā portālā ienāk dažāda vecuma personas, lūdzu to ņemt vērā.

kopā dati: 7718
Lapas: 258
Lapas: 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

ješka viesis , Miķelis Igovens
28.07.2016, 08:40
Tieši tā:mūžu dzīvo ,mūžu mācies,jeb kā tagad saka - mūža izglītība.Un tas ir jādara arī dzejotgribētājiem,tad arī kritika būs cita.Dzejolis autoram ir "jāizdzīvo" tikai tad tas izraisīs patīkamas emocijas lasītājā,neatkarīgi par kādu tēmu tiek dzjots.
D.K. , Ļurbim
28.07.2016, 07:29
Pirmkārt gribu teikt, ka mani un Jāņa darbi patiesībā ir ļoti atšķirīgi un vienā traukā nemaz nav liekami (vai, kā Tu teiktu, bāžami). Mani dzejoļi nav domājoši, es visu rakstu tieši, tikai, kā mēs jau apspriedām, daudznozīmīgi. Otrkārt, aicinu Tevi uz domāšanu skatīties kā uz morālu nobriešanu - kārtīgs autors taču nevis melns uz balta visu uzraksta, bet aicina cilvēku domāt? Ja kaut kas liek Tev domāt, tad tas ir vērtīgs. Gribu šeit tikai piebilst, ka domāt un atkārtot vienu un to pašu viedokli (jeb "domas") ir divas dažādas lietas. Paskaties uz Ješku, pirms gada viņš vēl uzvedās kā pašpārliecināts pusaudzis (lai gan domāšanas sēkla, neapšaubāmi, viņā jau veidoja savu asnu). Bet tagad viņš spriež kā kārtīgs, nobriedis vīrietis, un es ar prieku un patiesu interesi lasu viņa pēdējos komentārus. Acīmredzot viņš ir atradis autorus, kuri likuši viņam domāt - pašam Tev kā laj-cilvēkam (ar ko es domāju tos, kuri tā īsti nepieder ne pie zinātniekiem, ne rakstniekiem, ne filozofiem) uzdevums ir lasīt nevis, lai atbildētu, bet lai - saprastu. Ja feini šobrīd, tāds kāds tas ir, neapmierina Tavas vajadzības pēc domājošas literatūras, tad iesaku pameklēt kādu citu avotu, jo, lai arī labas literatūras īpatsvars ir ļoti zems, tomēr tās ir pietiekami, vienkārši atrodi savējo! Feini, piemēram, nav latviešu literatūras kodols, bet tomēr jāatzīst, ka šeit var izlasīt mazliet no tā, ko citur neatrast
ev viesis , arpa
27.07.2016, 22:15
Tad dari tā.
arpa ,
27.07.2016, 21:48
būtu labāk, ja pāķi botāniķi un tiem pielīdzinātie "speciālisti"
beidzot atrastu sev piemērotus portālus, kas apmierinātu (vārda tiešajā nozīmē) viņu vajadzības pēc patiesas dzejas. tādi portāli ir
ješka viesis ,
27.07.2016, 21:02
Palasot pēdējo mēnešu publicētos gara ražojumus,gribot vai negribot ir jāpiekrīt Rene Dekarta teiktajam - kad viņam laikabiedri jautāja par kādu tā laika galma dzejnieka daiļrades kvalitāti,Dekarts atbildējis,ka tas dzejnieks bija mans matemātikas students, bet viņam pietrūka iztēles un kļuva par dzejnieku.
Rene Dekarts bija ne tikai filozofs, bet arī matemātikas profesors un lasīja lekcijas Parīzes Universitātē, matemātika un filozofija ir cieši saistītas,jo viena otru papildina,taču tās jau ir visiem sen zināmas lietas.
Ljurbenjaaks viesis ,
27.07.2016, 20:40
varbūt tie jūsu abu dzejoļi ir "domājoši", bet pēc to izlasīšanas fig sapratīsi, kāpēc un par ko viņi "domā".
D.K. ,
27.07.2016, 17:17
pagaidām savam topam pievienoju vienu, kas saucās "Pāreja". Ļoti nenovērtēts, bet spēcīgs darbs ar dziļu domu. Lielāko daļu Tavas filozofijas nesaprotu, bet šo varēju "atkost", kas sagādāja gan prieku, gan arī paša procesa baudījumu.
bez smecera ,
27.07.2016, 11:28
Sarunāts. Man pašam tā būs lieliska iespēja no jauna atklāt jau sen pateikto (likšu arī kādu vecāku dzejoli). Neesmu labs šahists, jo ar katru nākamo gājienu aizmirstu iepriekšējo (tas pats ar dzejoļiem). To ir tik daudz, ka noteikti rakņājoties paslīdēs garām kāds tiešām domājošs dzejolis, jau tagad atvainojos.
D.K. , Jānim
27.07.2016, 10:51
Klau, ieliec šeit no visiem saviem dzejoļiem "top 5" - piecus domājošākos dzejoļus! Gribu pārbaudīt sevi. Tikai neliec neatminamus
Ljurbenjaaks viesis , ješka
23.07.2016, 09:59
murgo, kolēģi..?
ješka viesis , Ljurbenjaaks
20.07.2016, 08:07
Apkaunies reiz ar to savu ielikšanas piedāvājumu!!!
Ljurbenjaaks viesis , Aija Rūna
19.07.2016, 15:59
ieliec t burtu! kur pati gribi!
ješka viesis ,
19.07.2016, 11:42
Kur pazudusi Basīte? Neredzu viņas dzejoļus,kas man ļoti patīk.
Aija Rūna , Ljurbenjaak
19.07.2016, 06:34
Ļurbi,man patīk tava masurbēšana!!!!!!
( neba es tā kura piekasās, bet baigi smieklīgi, un ja vēl sadala, piemēram; masu urbēšana !)
Ljurbenjaaks viesis , jaunajiem dzejniekiem
18.07.2016, 23:04
es jau neesmu feini.lv
algots dzejas kritiķis, kam būtu jāapmāca peršu zeļļi dzejas žanros, prosodijā.
tā kā dzeja nav notikumu atstāstījums, bet drīzāk tēlojums ritmā, pantmērā, un vēstījuma jēga izteikta netieši salīdzinājumos, mājienos utt., tad kāpēc es savos komentāros nevaru atļauties to pašu? baigie jau dzejnieki atradušies, ja citu tekstā nevar ideju rast!
vispirms prātīgi
izdomājiet, ko gribat citiem cilvēkiem teikt un tad publicējieties! citādi sanāk tāda kā verbāla masurbēšana, grafomāniska pašapmierināšanās. man jau nekas nav pret to, rakstīt labāk, nekā nedarīt neko, bet tad rēķinieties ar atbilstošiem komentāriem!
Aija Rūna , KakjuTante, Beathe
18.07.2016, 21:50
Es jūs saprotu,bet ticiet man, katra jaunpienācēja to ir izbaudījusi. Turpiniet publicēt dzeju, tā ir jauka un jo vairāk rakstīsim, jo gudrāki tapsim.:-)
KakjuTante , /
18.07.2016, 21:20
Ne ko piebilst,ne ko
atņemt. Saprast laikam jau var tikai tas,kas uz ādas izbaudījīs. Pāŗejiem,tapēc jau arī ir sīkums
Rebbeka ,
18.07.2016, 21:17
Šajā lapā reģistrējos, lai publicētu kaut dažus no saviem darbiem, turklāt arī tajā brīdī apzinājos, ka saņemšu arī kritiku, ka iespējams visus manus darbus šeit uzskatīs par stulbiem vai kaut kā tā. Es vēlējos, lai mani darbi tiktu pamanīti un es gaidīju gan kritiku, gan arī kādu uzslavu, taču nebūt nevēlos, lai mani darbi tiktu komentēti ar kaut ko bezjēdzīgu, kā, piemēram, "tev baigi foršā figūra! skatījos bildi" -
Ljurbenjaaks . Portāls taču ir domāts, lai mēs - neprofesionālie (ceru nevienu tas neaizskar) dzejnieki, jebkāda veida mākslinieki, šeit nodotu savus darbus publiskai vērtēšanai, nevis, lai izrādītos ar savu sarkasmu, vai mēģinātu mazināt savus mazvērtības kompleksus ar muļķīgu uzmanības pievēršanu.

Rakstīju, jo vēlējos uzzināt vai nevar izdzēst komentārus, saņēmu atbildi, sapratu, ka neesmu vienīgā, kurai kāds ""vērtētājs" šeit ļoti nepatīk. Viss ok, ceru tikai uz sapratni, līdz ar to nevēlētos redzēt
bezjēdzīgus un ne pa tēmai komentārus
ne pie saviem, ne citu darbiem
KakjuTante , /
18.07.2016, 20:36
Lai jau tā būtu
ev viesis , antifaetons
18.07.2016, 18:48
Vai tad Tu tur dzīvo visu laiku,ja tik labi to vietu zini raksturot? Nu gan jums te saruniņas,riebjas lasīt.Dzejnieciņi.
antifaetons viesis ,
18.07.2016, 18:45
KT, tu sāc atgādināt kašķīgu tirgus bābu. F - cērme parastā, lien taču atpakaļ tajā pakaļā, kur tu juties tik ērti (nu jā, pateicoties tādiem kā tu tā jau agonē, bet kādu brīdi taču vēl būs silta)
KakjuTante , Fateons,Aija
18.07.2016, 18:15
MĪĻIE CILVĒKI- kāda vispār saistība šeit vārdam kritika?
Kur vispār ir kritika? Vai tiešām uzmanīgi izlasot Beathes,un manu komentāru,nav saprotams,ka runa neiet par kritiku,BET par vienkārši muļķīgiem,liekiem komentāriem,jautājumiem,diezgan bērnišķīgā formā? Pie tam,99,9 procenti,nav saistīti ar dzeju,vai kritiku,vai komplimentiem?! Vienkārši cilvēks raksta "tāpat vien".. Un ,ja tas jau sāk parādīties zem katra darba,rodas jautājums priekš kam??? Kritika,laba lieta,neko nesaku. Kritika,tāpat kā uzslava ir dzinulis augt,turpināt,mācīties utt.. Bet, tukšu salmu kulšana ir kas cits..
FAETONS ,
18.07.2016, 16:27
Par ko šeit diskusijā tik uzkarsis strīds? Kritika vienmēr ir skarba - tāpēc jau tā ir kritika un kā tāda tā arī ir jāuztver,bet ne jau kā personīgu apvainojumu.
FAETONS , /FAETONS viesis ,11.07.2016, 22:01
18.07.2016, 16:23
Jā,kolēģi ar svītriņu priekšā,es arī esmu bez elpas lasot šeit publicēto un jauno (vismaz niku) parādīšanās arī mani priecē,pārliecībā,ka kādreiz elpu atgūšu.
Noteikti visiem vajag turpināt rakstīt.
Aija Rūna , KakjuTante,
18.07.2016, 11:26
Ja reiz mēs esam nolēmuši, dzejoļus vai arī kādus citus darbus, publicēt un laist vērtēšanā mums ir jābūt gataviem uz daudz un dažādiem komentāriem un viedokļiem.Mēs varam iemācoties uztvetr citu domas un īpatnības, pieņemt un pasmaidīt vai arī dusmoties un neko neiegūt.
KakjuTante , Aija
18.07.2016, 10:20
Tad lai iet rotaļājas citos portālos,vai pats ar sevi. Nevis citu cilvēku diskusijās,darbu komentāros utt.
Aija Rūna , KakjuTante, Beathe
18.07.2016, 10:17
Meitenes, Ļurbis
nevar vien nopriecāties par jūsu reakcijas izvirdumien. Tiekat galā ar savām emocijām un tēma būs slēgta. Viņš vienkārši rotaļājas, vai ne Ļurbi?
KakjuTante , /
18.07.2016, 09:54
Ljurbeniek,šķiet,Tev vienkārši darīt nav ko,kā mētāties ar saviem rupjajiem izteikumiem! Laikam kāda pamatīga trauma ,bērībā bijusi,ja jau tik agresīvs un nejauks esi!
Jebkuram cilvēkam piemīt iekšā kaut kripata cieņas pret otru,un ja var visu laiku mētāties ar nejaucībām un piekasīties-ir skaidrs,ka ar cilvēku kaut kas nav labi...
Ljurbenjaaks viesis , KakjuTante
18.07.2016, 09:13
tantiņ, nejaucies manā un renātes intīmajā sarunā! man ar viņu ir īpašas attiecības. un nevajag kritiku uzskatīt par ņirgāšanos! labi vismaz, ka sarkasmu pamanīji! ja nemāki skaidri un nepārprotami izteikties un lasītāju mulsina konkrētās domas satura dažādība, tad katrs to izprot pēc savas samaitātības pakāpes. lūk, kur komentāru izcelsme!
KakjuTante , Beathe
17.07.2016, 13:21
Nē,Tu nēesi vienīgā. Arī man zem katras dzejas un gleznas ir Ljurbenieka sarkastiskā izņirgāšana,vai tik tiešām,ļoti nesaprotamas izcelsmes komentāri..Nu ,nav patīkami..Ko darīt,viņš laikam tā izpaužas...
kopā dati: 7718
Lapas: 258
Lapas: 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Tavs viedoklis:
Niks:*
Tēma:
Komentārs *
Lūdzu ievadiet kodu *
Noteikumi komentējot
 
 
Feini! aptaujas:
Vai nepieciešams publicēt darbus angļu valodā?
 

DISKUSIJAS

skatīt visu
Jaunrades čats
CM_Mike (11.06.2019, 19:08)Lasu, skatos, Mirdza Kempe labus dzejolus raksta!Ljurbenjaaks (viesis) (02.06.2019, 22:29)Par arpu te jau sen viss bija skaidrs, bet gribētos zināt, kur basīte palikusi? Vot, viņas dzejoļi pa nopietnam lasītāju iespārdīja. :)Ješka (viesis) (29.05.2019, 09:20)Lieliski! Tieši tādu atbildi gaidīju. :))) :D
 
 
Sveicam dzimšanas dienā:
Karleenss (Kārlis)
* Apsveic komentāros vai nosūti vēstuli profilā!
melomaans19 (O-jāā)
* Apsveic komentāros vai nosūti vēstuli profilā!
 

IZKLAIDE

skatīt visu
SmS pantiņi
Baltais pūders zemi klāj,
Salatēvs bez maisa slāj.
Acis bālas, skats nekāds,
Vainīgs šņabis - surogāts!
Tikai nepiedzeries dikti -
Būs, kā salatētim, slikti! ...
Aforismi
Ja tu dzīvi dēlī salaid,
Noņem skaidu,pūt un palaid! ...
Anekdotes
Kur publicēt savu garadarbu?
* Ja tu pats to saproti un vari arī pierādīt, tad matemātkas žurnālā.
* Ja tu pats to saproti, bet nevari pierādīt, tad fizikas žurnālā.
* Ja tu pats to ne ...
Tosti, galda uzrunas
Тост Хокеистов

Выпъем-пивка для рывка,водочки для обводочки,коньячка для щелчка. ...
Interesantas saites
Radījumi 4000-6000 metru dziļumā [diezgan baisi] ...
 
 
Vieta reklāmai:
 
 
Šodien: 390 Kopā:4969162

 
 
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Par Feini! | Atsauksmes | Redakcija | Iesūtīšanas un lietošanas noteikumi | Pateicības | Reklāma | Palīdzi portālam! | FAQ | Ziņot par kļūdu
Portāls daudzpusīgam, ideālam cilvēkam. No nopietnības līdz humoram.
Feini! neatbild par iesūtīto darbu un informācijas autentiskumu un avotiem. Aizliegts izmantot informāciju komerciālos nolūkos © 2001-2007 Feini!. All rights reserved.
webdesign by odot | code by valcha
load time 0.2 sec