X

Feini!
Reklāma

 
LITERATŪRA
Neizdotās grāmatas
Humors un satīra
Dzeja
Īsrindes
Pasakas
Proza
Stāsti
Raksti
Neklasificēta jaunrade Valters Bergs
MĀKSLA
E-māksla
Fotomāksla
Zīmējumi
IZKLAIDE
Interesantas saites
Interesantas bildes
Interesanti video
Powerpoint un Flash
Smieklīgi teksti
Flash spēles
SmS pantiņi
Aforismi
Anekdotes
Tosti
INTERESANTI
Dāvanu idejas
Dienasgrāmatas
Autori
Arhīvs
Feini! čats (online - )
Aktualitāšu arhīvs
Feini! iesaka apmeklēt
 
 
 
     

FEINI!

Diskusijas | Jaunrades čats
Informācijai priekš īpaši runīgajiem - komentāri, kas aizvainos citas personas vai būs nepiedienīgi, tiks dzēsti bez iepriekšēja brīdinājuma un paskaidrojumiem. Šajā portālā ienāk dažāda vecuma personas, lūdzu to ņemt vērā.

kopā dati: 7753
Lapas: 259
Lapas: 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

D.K. , ješkam un Ļurbim
29.07.2016, 05:24
mūžīgie duālisti; divas frontes - platonisti un aristoteliānisti
Ljurbenjaaks viesis , ješka
28.07.2016, 20:39
veidenbauma dzejoļi ir drūmi un melanholiski, un patīkamas emocijas neizraisa...
ješka viesis , Ljurbenjaaks
28.07.2016, 12:53
Kas vainas Veidenbauma dzejai? Protams,ka izraisa patīkamas emocijas,kuras arī mēdz būt dažādas: dzeja par mīlestības iestāšanās faktu izrasa patīkamas emocijas,par dabu arī,patriotisks dzejolis arī tāpat u.t.t. Patīkamās emocijas atšķiras niansēs.
Ljurbenjaaks viesis , ješka
28.07.2016, 09:46
veidenbauma dzejoļi tevī izraisa patīkamas emocijas? nu, tu, čalīt, atkal baigi samurmināji!
D.K. , Ješkam
28.07.2016, 09:40
Par dzeju kopumā laikam mēs saucam to, ko raksta dzejnieki. Dzeja, cilvēki saka, ir spontāna plūstoša personības izpausme. Mirkļa "pārdzīvojums", kā Tu raksti. Citi uzsver: dzeja nav dzeja, ja tā neaicina cilvēku uz kādu revolucionāru darbību (šo žanru pie mums pārstāv arpa), vai ja tā nav sarakstīta atskaņas un ritmā, vai
arī ja tā nav aizkodēta un neliek lasītājam palauzīt galvu (to pārstāv Jānis). Ja kāds mēģinātu apvienot to visu vienā žanrā (vai visus žanrus vienā dzejolī), tas būtu pietiekami problemātiski, ja ne neiespējami. Ir jāapzinās, ka mēs katrs esam dažādi, gan kā rakstnieki, gan kā kritiķi, un, ja palasa meiteņu mīlas balādes, kurās es vai Jānis nesaskatam nevienas prātīgas zilbes, tad tomēr viņas viena lasa otras darbus un jūsmo par tiem. Autoriem ir jāslīpē savi darbi un jāpublicē tikai labākie, kritiķiem - jāmēģina izlobīt no dzejoļa kaut kas sev vērtīgs, vai vienkārši jālasa cita literatūra.
ješka viesis , Miķelis Igovens
28.07.2016, 08:40
Tieši tā:mūžu dzīvo ,mūžu mācies,jeb kā tagad saka - mūža izglītība.Un tas ir jādara arī dzejotgribētājiem,tad arī kritika būs cita.Dzejolis autoram ir "jāizdzīvo" tikai tad tas izraisīs patīkamas emocijas lasītājā,neatkarīgi par kādu tēmu tiek dzjots.
D.K. , Ļurbim
28.07.2016, 07:29
Pirmkārt gribu teikt, ka mani un Jāņa darbi patiesībā ir ļoti atšķirīgi un vienā traukā nemaz nav liekami (vai, kā Tu teiktu, bāžami). Mani dzejoļi nav domājoši, es visu rakstu tieši, tikai, kā mēs jau apspriedām, daudznozīmīgi. Otrkārt, aicinu Tevi uz domāšanu skatīties kā uz morālu nobriešanu - kārtīgs autors taču nevis melns uz balta visu uzraksta, bet aicina cilvēku domāt? Ja kaut kas liek Tev domāt, tad tas ir vērtīgs. Gribu šeit tikai piebilst, ka domāt un atkārtot vienu un to pašu viedokli (jeb "domas") ir divas dažādas lietas. Paskaties uz Ješku, pirms gada viņš vēl uzvedās kā pašpārliecināts pusaudzis (lai gan domāšanas sēkla, neapšaubāmi, viņā jau veidoja savu asnu). Bet tagad viņš spriež kā kārtīgs, nobriedis vīrietis, un es ar prieku un patiesu interesi lasu viņa pēdējos komentārus. Acīmredzot viņš ir atradis autorus, kuri likuši viņam domāt - pašam Tev kā laj-cilvēkam (ar ko es domāju tos, kuri tā īsti nepieder ne pie zinātniekiem, ne rakstniekiem, ne filozofiem) uzdevums ir lasīt nevis, lai atbildētu, bet lai - saprastu. Ja feini šobrīd, tāds kāds tas ir, neapmierina Tavas vajadzības pēc domājošas literatūras, tad iesaku pameklēt kādu citu avotu, jo, lai arī labas literatūras īpatsvars ir ļoti zems, tomēr tās ir pietiekami, vienkārši atrodi savējo! Feini, piemēram, nav latviešu literatūras kodols, bet tomēr jāatzīst, ka šeit var izlasīt mazliet no tā, ko citur neatrast
ev viesis , arpa
27.07.2016, 22:15
Tad dari tā.
arpa ,
27.07.2016, 21:48
būtu labāk, ja pāķi botāniķi un tiem pielīdzinātie "speciālisti"
beidzot atrastu sev piemērotus portālus, kas apmierinātu (vārda tiešajā nozīmē) viņu vajadzības pēc patiesas dzejas. tādi portāli ir
ješka viesis ,
27.07.2016, 21:02
Palasot pēdējo mēnešu publicētos gara ražojumus,gribot vai negribot ir jāpiekrīt Rene Dekarta teiktajam - kad viņam laikabiedri jautāja par kādu tā laika galma dzejnieka daiļrades kvalitāti,Dekarts atbildējis,ka tas dzejnieks bija mans matemātikas students, bet viņam pietrūka iztēles un kļuva par dzejnieku.
Rene Dekarts bija ne tikai filozofs, bet arī matemātikas profesors un lasīja lekcijas Parīzes Universitātē, matemātika un filozofija ir cieši saistītas,jo viena otru papildina,taču tās jau ir visiem sen zināmas lietas.
Ljurbenjaaks viesis ,
27.07.2016, 20:40
varbūt tie jūsu abu dzejoļi ir "domājoši", bet pēc to izlasīšanas fig sapratīsi, kāpēc un par ko viņi "domā".
D.K. ,
27.07.2016, 17:17
pagaidām savam topam pievienoju vienu, kas saucās "Pāreja". Ļoti nenovērtēts, bet spēcīgs darbs ar dziļu domu. Lielāko daļu Tavas filozofijas nesaprotu, bet šo varēju "atkost", kas sagādāja gan prieku, gan arī paša procesa baudījumu.
bez smecera ,
27.07.2016, 11:28
Sarunāts. Man pašam tā būs lieliska iespēja no jauna atklāt jau sen pateikto (likšu arī kādu vecāku dzejoli). Neesmu labs šahists, jo ar katru nākamo gājienu aizmirstu iepriekšējo (tas pats ar dzejoļiem). To ir tik daudz, ka noteikti rakņājoties paslīdēs garām kāds tiešām domājošs dzejolis, jau tagad atvainojos.
D.K. , Jānim
27.07.2016, 10:51
Klau, ieliec šeit no visiem saviem dzejoļiem "top 5" - piecus domājošākos dzejoļus! Gribu pārbaudīt sevi. Tikai neliec neatminamus
Ljurbenjaaks viesis , ješka
23.07.2016, 09:59
murgo, kolēģi..?
ješka viesis , Ljurbenjaaks
20.07.2016, 08:07
Apkaunies reiz ar to savu ielikšanas piedāvājumu!!!
Ljurbenjaaks viesis , Aija Rūna
19.07.2016, 15:59
ieliec t burtu! kur pati gribi!
ješka viesis ,
19.07.2016, 11:42
Kur pazudusi Basīte? Neredzu viņas dzejoļus,kas man ļoti patīk.
Aija Rūna , Ljurbenjaak
19.07.2016, 06:34
Ļurbi,man patīk tava masurbēšana!!!!!!
( neba es tā kura piekasās, bet baigi smieklīgi, un ja vēl sadala, piemēram; masu urbēšana !)
Ljurbenjaaks viesis , jaunajiem dzejniekiem
18.07.2016, 23:04
es jau neesmu feini.lv
algots dzejas kritiķis, kam būtu jāapmāca peršu zeļļi dzejas žanros, prosodijā.
tā kā dzeja nav notikumu atstāstījums, bet drīzāk tēlojums ritmā, pantmērā, un vēstījuma jēga izteikta netieši salīdzinājumos, mājienos utt., tad kāpēc es savos komentāros nevaru atļauties to pašu? baigie jau dzejnieki atradušies, ja citu tekstā nevar ideju rast!
vispirms prātīgi
izdomājiet, ko gribat citiem cilvēkiem teikt un tad publicējieties! citādi sanāk tāda kā verbāla masurbēšana, grafomāniska pašapmierināšanās. man jau nekas nav pret to, rakstīt labāk, nekā nedarīt neko, bet tad rēķinieties ar atbilstošiem komentāriem!
Aija Rūna , KakjuTante, Beathe
18.07.2016, 21:50
Es jūs saprotu,bet ticiet man, katra jaunpienācēja to ir izbaudījusi. Turpiniet publicēt dzeju, tā ir jauka un jo vairāk rakstīsim, jo gudrāki tapsim.:-)
KakjuTante , /
18.07.2016, 21:20
Ne ko piebilst,ne ko
atņemt. Saprast laikam jau var tikai tas,kas uz ādas izbaudījīs. Pāŗejiem,tapēc jau arī ir sīkums
Rebbeka ,
18.07.2016, 21:17
Šajā lapā reģistrējos, lai publicētu kaut dažus no saviem darbiem, turklāt arī tajā brīdī apzinājos, ka saņemšu arī kritiku, ka iespējams visus manus darbus šeit uzskatīs par stulbiem vai kaut kā tā. Es vēlējos, lai mani darbi tiktu pamanīti un es gaidīju gan kritiku, gan arī kādu uzslavu, taču nebūt nevēlos, lai mani darbi tiktu komentēti ar kaut ko bezjēdzīgu, kā, piemēram, "tev baigi foršā figūra! skatījos bildi" -
Ljurbenjaaks . Portāls taču ir domāts, lai mēs - neprofesionālie (ceru nevienu tas neaizskar) dzejnieki, jebkāda veida mākslinieki, šeit nodotu savus darbus publiskai vērtēšanai, nevis, lai izrādītos ar savu sarkasmu, vai mēģinātu mazināt savus mazvērtības kompleksus ar muļķīgu uzmanības pievēršanu.

Rakstīju, jo vēlējos uzzināt vai nevar izdzēst komentārus, saņēmu atbildi, sapratu, ka neesmu vienīgā, kurai kāds ""vērtētājs" šeit ļoti nepatīk. Viss ok, ceru tikai uz sapratni, līdz ar to nevēlētos redzēt
bezjēdzīgus un ne pa tēmai komentārus
ne pie saviem, ne citu darbiem
KakjuTante , /
18.07.2016, 20:36
Lai jau tā būtu
ev viesis , antifaetons
18.07.2016, 18:48
Vai tad Tu tur dzīvo visu laiku,ja tik labi to vietu zini raksturot? Nu gan jums te saruniņas,riebjas lasīt.Dzejnieciņi.
antifaetons viesis ,
18.07.2016, 18:45
KT, tu sāc atgādināt kašķīgu tirgus bābu. F - cērme parastā, lien taču atpakaļ tajā pakaļā, kur tu juties tik ērti (nu jā, pateicoties tādiem kā tu tā jau agonē, bet kādu brīdi taču vēl būs silta)
KakjuTante , Fateons,Aija
18.07.2016, 18:15
MĪĻIE CILVĒKI- kāda vispār saistība šeit vārdam kritika?
Kur vispār ir kritika? Vai tiešām uzmanīgi izlasot Beathes,un manu komentāru,nav saprotams,ka runa neiet par kritiku,BET par vienkārši muļķīgiem,liekiem komentāriem,jautājumiem,diezgan bērnišķīgā formā? Pie tam,99,9 procenti,nav saistīti ar dzeju,vai kritiku,vai komplimentiem?! Vienkārši cilvēks raksta "tāpat vien".. Un ,ja tas jau sāk parādīties zem katra darba,rodas jautājums priekš kam??? Kritika,laba lieta,neko nesaku. Kritika,tāpat kā uzslava ir dzinulis augt,turpināt,mācīties utt.. Bet, tukšu salmu kulšana ir kas cits..
FAETONS ,
18.07.2016, 16:27
Par ko šeit diskusijā tik uzkarsis strīds? Kritika vienmēr ir skarba - tāpēc jau tā ir kritika un kā tāda tā arī ir jāuztver,bet ne jau kā personīgu apvainojumu.
FAETONS , /FAETONS viesis ,11.07.2016, 22:01
18.07.2016, 16:23
Jā,kolēģi ar svītriņu priekšā,es arī esmu bez elpas lasot šeit publicēto un jauno (vismaz niku) parādīšanās arī mani priecē,pārliecībā,ka kādreiz elpu atgūšu.
Noteikti visiem vajag turpināt rakstīt.
Aija Rūna , KakjuTante,
18.07.2016, 11:26
Ja reiz mēs esam nolēmuši, dzejoļus vai arī kādus citus darbus, publicēt un laist vērtēšanā mums ir jābūt gataviem uz daudz un dažādiem komentāriem un viedokļiem.Mēs varam iemācoties uztvetr citu domas un īpatnības, pieņemt un pasmaidīt vai arī dusmoties un neko neiegūt.
kopā dati: 7753
Lapas: 259
Lapas: 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Tavs viedoklis:
Niks:*
Tēma:
Komentārs *
Lūdzu ievadiet kodu *
Noteikumi komentējot
 
 
Feini! aptaujas:
Vai nepieciešams publicēt darbus angļu valodā?
 

DISKUSIJAS

skatīt visu
Jaunrades čats
Sensid (viesis) (01.01.2020, 21:20)Jaņčuk, piedod manu sarkasmu. Es negribēju tā hi hi Sensid (viesis) (01.01.2020, 21:14)Bez smecera, jaunais cilvēks . Lai jau brauc no Latvijas, savādāk brūnās arī paliek mazāk, vairāk gaļas pašiem būs. Visi mēs esam izglītoti, bet vai tad to kādam vajag. Latvija ir bēdu ieleja....Sensid (viesis) (01.01.2020, 19:51)Ljunbernjaaks, raksti vēstules uz klosteri, atradīsi :D
 
 

IZKLAIDE

skatīt visu
SmS pantiņi
Baltais pūders zemi klāj,
Salatēvs bez maisa slāj.
Acis bālas, skats nekāds,
Vainīgs šņabis - surogāts!
Tikai nepiedzeries dikti -
Būs, kā salatētim, slikti! ...
Aforismi
Šaubas manu dzīvi vanda,- laimes laupītāju banda! ...
Anekdotes
Kroplis bez rokām un kājām prasa mammai : mammu kad man izaugs rokas un kājas??mamma atbild : redzi dēliņ tur kalnā ozols,kad nolasīsi visas zīlītes tad tev izaugs rokas un kājas.Wēlāk kr ...
Tosti, galda uzrunas
Mīļie kāzinieki:"Pacelsim glāzes par to, lai arī pēc mičošanas līgavainis būtu spējīgs starp sievām atrast to, kas ir viņējā." ...
Interesantas saites
Пающие трусы /Mazliet rupji un krievu valodā/ ...
 
 
Vieta reklāmai:
 
 
Šodien: 211 Kopā:5124986

 
 
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Par Feini! | Atsauksmes | Redakcija | Iesūtīšanas un lietošanas noteikumi | Pateicības | Reklāma | Palīdzi portālam! | FAQ | Ziņot par kļūdu
Portāls daudzpusīgam, ideālam cilvēkam. No nopietnības līdz humoram.
Feini! neatbild par iesūtīto darbu un informācijas autentiskumu un avotiem. Aizliegts izmantot informāciju komerciālos nolūkos © 2001-2007 Feini!. All rights reserved.
webdesign by odot | code by valcha
load time 0.3 sec