X

Feini!
Reklāma

 
LITERATŪRA
Neizdotās grāmatas
Humors un satīra
Dzeja
Īsrindes
Pasakas
Proza
Stāsti
Raksti
Neklasificēta jaunrade Valters Bergs
MĀKSLA
IZKLAIDE
INTERESANTI
Autori
Arhīvs
Feini! čats (online - )
Aktualitāšu arhīvs
Feini! iesaka apmeklēt
 
 
 
     

LITERATŪRA

skatīt visu
Autori | arpa | Proza |
Plūsma. Sākums.
  
Ievietojis: arpa |
Komentāri (1)
Nosūtīt šo tekstu draugam
Izdrukas versija

AK491/xjl sektora uzraudzības dienesta vadītājam

Cienījamais ………………. kungs.
Pamatojoties uz Jūsu pieprasījumu, Plūsmas iekšējās kontroles dienests iesniedz klienta Ādams Ēdens apkalpojuma laika 42 stundu domājuma stenogrammas kopiju.
Dienesta veiktā pārbaude nekonstatēja atbildīgo darbinieku neprofesionālu rīcību klienta Ādams Ēdens apkalpošanā.
Klienta nāve iestājusies nepārvaramas varas apstākļu iedarbības rezultātā – direktorijas xvcy#upp atzara Nr. 264a gravitācijas bojājuma dēļ. Nekontrolējamas vibrācijas radītās deformācijās klienta smadzenēm izdarīti neatgriezeniski bojājumi, tāpēc tika pieņemts lēmums par atslēgšanu no sistēmas. Atlikušo miesu kompānija nodevusi ģimenei.
Ņemot vērā to, ka šis gadījums iekļaujas noteiktās normas – 0,0000001% no apkalpojamo klientu skaita - robežās, dienests uzskata, ka nav pamata prasītājai (sievai) izmaksāt apdrošināšanas polisē noteikto summu, jo iestājies nelaimes gadījuma pašriska apstāklis.
Pielikumā: stenogrammas kopija.
Ar cieņu
S. Otans
Iekšējās kontroles dienesta vadītājs

“…. jā, mierīgs, šoreiz plūsmā ienācu mierīgs. Par ko uztraukties? Viens un tas pats septiņpadsmito reizi. Atceros pirmajā bija tā, nu, kā jau pirmajā. Gandrīz aptaisījos – tā biju nobijies. Septiņpadsmitā reize ir septiņpadsmitā. Sākumā varbūt būs nedaudz nelaba dūša, divdesmit devītajā stundā nedaudz durs sirdī. Nekas vairāk. To sauc par pieredzi. Un galu galā es pēdējos 15 gadus rāvos divās vietās, lai dabūtu šito sūda bronzas līmeni. Čaļiem skauž. Nu un? Toties man laiks divas reizes īsāks, un nākamā pāreja 11 gadus vēlāk. Bija vērts. Piecdesmit stundas. Nu, bet nē, tomēr. Galīgi pierast nevar, pārej kaut simto reizi. Man gan vēl tikai trīsdesmit trīs palikušas. Maksimums. Vairāk nenopelnīšu. Nolietošos.
Plūsma. Agrāk domāju, ko tā man atgādina. Ūdeni miglā? Miglu ūdenī? Tev kaut kas tek cauri, tu kaut kam tec. Kā izkausēts metāls. Planē tāds vienlaicīgi gan gaisīgs, gan baigi smags. Totāls bezgalīgs klusums. Pakustēties nevar, bet tajā pašā laikā viss kustās. It kā esi, visu saproti, un tajā pašā laikā tevis nav. Esi un neesi vienlaicīgi. Vienu reizi (liekas ceturtajā, varbūt piektajā) kādas astoņdesmit stundas domāju, kāpēc cilvēki agrajos Zemes laikos to sauca par nāvi? Kas tas ir nāve? Jā, zinu, skolā vajadzēja labāk mācīties.
Nu, labi. Braucam. Jau divas stundas. Neko nejūtu. Varbūt bieza āda palikusi? Bronzas līmenī neko nejūt? Nepareizi iegāju? A, nē. Vienkārši sākumā nervozs. Kājas taču vairs nejūtu. Pieradis, pieradis. Aha, kā tad. Nu tad vēl kādas divas dienas. Pats sliktākais, ka nav ko darīt. Gulēt, snauduļot, domāt. Ja būtu zelta pāreja, rādītu joslas. Es toč, izvēlētos kādu retro futbolu. Nu neko. Bezspēcīgi garlaicīgi. Agrāk skatījos uz progresu. Nu, bet cik var. Tas tāpat kā vērot aranu lidojumu no sistēmas uz sistēmu. No tālienes skatoties, gliemeža ātrums. Jā, katru reizi apņemos saplānot laiku līdz nākamajai pārejai. Stulbi, nekad nepiepildās. Labi, kas tagad? Piektā stunda. Roku stunda. Kreiso vēl drusku jūtu. Nē, aizgāja. Tagad būs ilgi. Iekšas. Trīspadsmit stundas. Dažreiz man mazliet kut. Interesanti, sievai arī? Vienmēr aizmirstu pajautāt. Kad iznākšu, lidosim uz Zemi. Samaksāts. Baigi sālīti priekš sakrālu tehniķa, nu bet šī izdīca. Labi, vienu reizi var atļauties. Vienu. Punkts.
Hm. Kaut kāda svešāda sajūta. It kā kaut kas būtu mainījies. Skaņa? Blīvums? Žēl, plūsmā neko nevar redzēt. Nē, nu kas notiek? Paskat, pat krāsas parādījušās. Viļņi, krāsaini viļņi. Purpura. Skaisti. Bronzas līmeņa specifikācijā nekas tāds nebija teikts. Man ko, papildus bonuss? Tipa, klient, tu esi laimējis loterijā miljonu. Vai – klient, Ādam Ēden, jūs esat mūsu septiņsimt miljardais klients, un kompānija jums piešķīrusi zelta (varbūt pat platīna?) līmeņa pāreju. Sasapņojies. Nē, laikam man sākušās halucinācijas.
Ei! Ouuuu! Kas notiek!? Aaaaa! Uuuaaaa! Aaaa! Sāp! Kā mietu vēderā iedūra. Mmmmm. Mmmmm. Velns. Kas tas ir? Tas taču nevar būt, tāpēc ka nevar būt! Plūsmā nekas nevar…. Ooooooo! O. O. Ohhhh. Bronzas!!! Nu pagaidiet! Kad beigsies, es jums tur … Oooooh. Es pat nezināju, ka tā var sāpēt. Es pat nezināju, ka tā … Baigi/ plēš/ vēderu. Kā ar knaiblēm. Rauj, plēš, dīrā. Bronzas pāreja saucas. Sūds, maitas! Maitas! Maitas! Maitas! Maitas! Es pat nezināju, ka tā var sāpēt! Līdz nākamajam līmenim vesela mūžība - divas ar pusi stundas. Es neizturēšu! Man smadzenes tūlīt pārplīsīs! Oh! Nē. Nu, ko darīt? Ko? Hm, hm, hm. Liekas, sāk pārstāt. Jā. Hm. Hm. Hm. Elpo. Elpo. Dziļi. Mieru. Mieru. Sāp. Baigi sāp. Domā par ko citu. Hm. Hm. Elpo. Mieru. Mieru. Būs labi. Gan būs labi. Izturēt. Elpo. Elpo. Mieru. Ko viņi tur dara, sadisti tādi. Kaifo, ja? Es ko jums tur, pazudis tulkojumā? Mieru. Labi. Būs labi. Būs labi.
Oh, pārstāja. Kā kaut kas tāds varēja notikt plūsmā? Bet es to tā neatstāšu. Neparko!!! Ja vienīgi viņi to neizdzēsīs no atmiņas. No viņiem visu ko var sagaidīt. Kas tagad? Tagad man viss sajucis. Kas tur progresā? Plaušas. Plaušas? Kas ir plaušas? Nu, viss. Ādam, tu esi nojūdzies. Stunda. Varbūt pagulēt? Sāp. Man vēl kaut kas sāp? Liekas, ka nē. Kāpēc nē? Jocīgi. Sāpju nav, bet atmiņas par sāpēm ir. Plūsma? Nu, varu saderēt, man neviens nenoticēs. Tipa, Ādams, bla, bla, bla. Tur nekas nenotiek, tur viss ir mūžīgs un platīndrošs. Labi. Tagad? Sirds. Septiņas stundas. Varu gulēt. Droši? Varbūt atkal? Vot, maitas! Nu. Nu, bet ja, tad labāk tagad mēģināt pagulēt.
Nekur nav tik labi kā mājās, nekur tevi negaida, negaida, tā. Mosties, mm, mm, nu. Laiks. Plūsma plūst, plūsma pūst. Plūsma pūst, dzīve kūst. Mosties, kretīn, viņi taču to varēs izlasīt. Liks soda naudu maksāt. Cik pagājis? Sešas stundas. Labi. Garlaicīgi tikai. Vēl stunda sirds un tad finiša taisne. Jocīga sajūta. It kā kaut kas būtu noticis, bet neatceros kas. Un plūsma arī tāda savādāka nekā agrāk bija. Biezāka vai? Varbūt tas uz beigām. Laikam tikai liekas.
Paga, paga. Kas tas ir? Kas TAS ir? Kāpēc te pēkšņi parādījusies kaut kāda vibrācija? Sīki drebelīgi pretīga kā nelaba dūša. Liekas pat paliek stiprāka. Kāpēc es jūtu, ka plūsma mainās? Palikušas tikai smadzenes, es vispār neko nevaru just. Tikai domāt. Savādi, bet jūtu. Varbūt otrajā pusē kaut kas noticis? Un šito man vajadzēs vēl 24 stundas paciest? Plūsmā, kur it kā nekas nevar notikt? Ir nu gan te serviss. Sūdīga cūcība. Tad labāk bija palikt bāzes līmenī. Mieru. Manis taču nav. Manis nav. Es jau esmu pārgājis. Es neko nevaru just. Sīks bojājums. Kaut kāda ķibele. Viss būs labi. Bet tā jau pat vairs nav vibrācija. Nu jau vienkārši krata. Varbūt zemestrīce? Kāda, pie velna, plūsmā var būt zemestrīce! Ā, viņi spē – spē - spēlējas ar manām smadzenēm. Manis taču nav! Jā! Noteikti! Ja varētu, es tagad kādam iebrauktu tāfelē. Kkkkrata kā šeikerī, griež apkārt centrifūgā. Man tūlīt smadzenes pārvērtīsies galertā. Dddddrīz tas viss bbbbeigsies? Kkkaakas nnnntk? Kkkaaas nnnntk? Kkk…nnn…

Dienesta lietošanai, pēc atvēršanas pašlikvidēsies 10 sek. laikā.
Sveiks
Tikko Uzraudzības dienests paziņoja, ka pieņēmis manu skaidrojumu. Viņi pat neprasīja, kur palikušas smadzenes. Vari turpināt. Ziņo man par rezultātiem ik pēc 5 stundām. Atkārtotu eksemplāru (arī tikai no D klases līmeņa) varēsi dabūt ne ātrāk kā pēc 3 mēnešiem. Vakarā aiziesim kaut kur iedzert?
S. Otans

Dienesta lietošanai, pēc atvēršanas pašlikvidēsies 10 sek. laikā
Sveiks!
Nu tad labi. Tikai ņem vērā, nākošajam jābūt sieviešu dzimtas eksemplāram, lai varu sapārot ar iepriekšējo. Saukšu par Evu. A, šovakar nevaru. Rīt.
D. Ievs
(12.04.2024)
  
Prozas, stāstu, rakstu u.c. novērtējums. Kopvērtējums - 6.67
Balso arī Tu!
Gramatika, sintakse - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 (pašlaik vidējais - 5)
Izteiksmes līdzekļi - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 (pašlaik vidējais - 7)
Doma, saturs - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 (pašlaik vidējais - 8)
- balsot ar vērtējumu zem 4 vai ar 10 var tikai, ierakstot "viedoklī" pamatojumu.
Tavs viedoklis:
Niks:*
Tēma:
Komentārs *
Lūdzu ievadiet kodu *
Noteikumi komentējot
 
 

DISKUSIJAS

skatīt visu
Jaunrades čats
pucenis (30.05.2024, 21:42)Pēc ilgiem laikiem esmu šeit . Jaunpienācējus neredz . Vai tad visi "atšāvuši "ķepas ? Moderator- sadzen kādu pulciņu jaunos ....arpa (31.12.2023, 19:53)Stingru 24. gadu! Galvu augšā! Esam un būsim. Cieti.Priedes zars (viesis) (18.12.2023, 10:45)Ja egles pilnas čiekuriem, tad būs laba kartupeļu raža!
 
 

IZKLAIDE

skatīt visu
SmS pantiņi
Mēness palīdz smaidīt,
Zvaigznes ciemos lūdz -
Jauno gadu gaidot
Prieka nedrīkst trūkt! ...
Interesantas bildes


Focus
 
 
Zīmējumi

Vasara
 
 

INTERESANTI

skatīt visu
Dienasgrāmatas
3D dimensija.
Aspekts aspekta galā,
Kā eža adatas saslejas kamolā.
Nu tikai prāts ķersies klāt risināt.
Dažādas kombinācijas veidot.
Šausmu stāstus un problēmas radot.
Sastrēgums dvēselē,bailes...
 
 
Vieta reklāmai:
 
 
Šodien: 974 Kopā:6183163

 
 
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Par Feini! | Atsauksmes | Redakcija | Iesūtīšanas un lietošanas noteikumi | Pateicības | Reklāma | Palīdzi portālam! | FAQ | Ziņot par kļūdu
Portāls daudzpusīgam, ideālam cilvēkam. No nopietnības līdz humoram.
Feini! neatbild par iesūtīto darbu un informācijas autentiskumu un avotiem. Aizliegts izmantot informāciju komerciālos nolūkos © 2001-2007 Feini!. All rights reserved.
webdesign by odot | code by valcha
load time 0.0 sec